pokus1

pokus2

 
Semifinale_zeny_CHL2013-48
Mentor Kupa Szeged 2018

17.01.2018Výsledky NBC "A" turnajaSemifinale_zeny_CHL2013-43
Majstrovstvá BB kraja 2018

09.01.2018VýsledkySemifinale_zeny_CHL2013-11
Veselé Vianoce

20.12.2017 Končí rok 2017Semifinale_zeny_CHL2013-23
Turnaj Skopje (MKD)

19.12.2017Gavrilo Gavrilski turnirInter_A-Podbrezova_A_004
1.kolo Ligy majstrov - odvety

06.12.2017VýsledkyZeny 2014_2015
Liga majstrov ONLINE

06.12.2017ŠK ŽP - SK Neunkirchen (AUT)Areal Dom Sportu28
Mikuláš v nemocnici

05.12.2017Kolkári v NsP BreznoAreal Dom Sportu18
Odvety 1.kola Ligy majstrov

05.12.2017KSV Wien- ŠK ŽP, ŠK ŽP - SK NeunkirchenSemifinale_zeny_CHL2013-65
Rekord Áčka na vonkajšej kolkárni

04.12.201711.kolo INT, Tatran SNV - ŠK ŽPSemifinale_zeny_CHL2013-78
Liga majstrov 1.kolo

25.11.2017Výsledky (doplnené o ženy)Semifinale_zeny_CHL2013-34
1.kolo Champion league ONLINE

25.11.2017ŠK Železiarne Podbrezová - KSV Wien A+B svetovy pohar 2015
Interliga 10.kolo ONLINE

17.11.2017ŠK Železiarne Podbrezová - KK Inter BratislavaAreal Dom Sportu26
Liga majstrov 1.kolo

16.11.2017PozvánkaSemifinale_zeny_CHL2013-98
Interliga 8.kolo

03.11.2017ŠK Železiarne Podbrezová - ŠK ModrankaSemifinale_zeny_CHL2013-35
Repotáž RTVS

03.11.2017Srbskí legoionári v TVSemifinale_zeny_CHL2013-101
Interliga 6.kolo

22.10.2017ŠK Železiarne Podbrezová - TJ Lokomotíva Česká TřebováSemifinale_zeny_CHL2013-19
Liga majstrov 2017/2018

10.10.2017RozlosovanieSemifinale_zeny_CHL2013-17
Podbrezová tretia na Svetovom pohári

10.10.2017SP Blansko 2017Areal Dom Sportu21
Svetový pohár Blansko (CZE) 2017

05.10.2017Informácie a výsledky
Archív aktualít ->

12.12.2014

1.ŠK Podbrezová "A" 22
2.ŠKK Trstená Starek20
3.TJ Česká Třebová15
4.Sokol Luhačovice14
5.KK PSJ Jihlava12
6.ŠK Modranka11
7.TJ Sokol Husovice9
8.SKK Rokycany9
9.Tatran SNV7
10.KK Inter Bratislava6
11.TJ Slavoj Veľký Šariš4
12.KK Slavoj Praha3


1.KK Tatran Sučany 21
2.ŠK PODBREZOVÁ A20
3.TJ RAKOVICE A17
4.PKŠ KOŠICE14
5.KK INTER BRATISLAVA A12
6.MKK PIEŠŤANY A10
7.KK Žarnovica9
8.KK Zlaté Klasy9
9.TJ Vrútky9
10.FTC KO FIĽAKOVO A7
11.MKK SLOVAN GALANTA A4
12.KK Tatra Sučany "B"0


1.ŠK PODBREZOVÁ Ž18
2.TJ LOKOMOTÍVA VRÚTKY14
3.TJ SLAVOJ VEĽKÝ ŠARIŠ Ž12
4.KK Tatran Sučany10
5.KK Priatelia BA9
6.TJ RAKOVICE Ž8
7.TKK TRENČÍN Ž5