Kolkárne:
1912- výstavba 2- dráhovej krytej parketovej kolkárne
1927- výstavba 2- dráhovej kolkárne pri Hrone, ktorá po množstve úprav slúži dodnes
1997- vybudovanie areálu Domu Športu, ktorého súčasťou bola moderná 4-dráhová kolkáreň značky FUNK
2005- rekonštrukcia na 6-dráhovú kolkáreň, ktorá spĺňa najvyššie medzinárodné štandardy
2013- prestavba hľadiska pre zvýšenie kapacity na 138 sedadiel a vybudovanie nového bufetu s priamym výhľadom na dráhy

Medzinárodné podujatia v Podbrezovej:
2005- organizácia SP družstiev – ženy ŽP Šport (4. miesto)
2007- organizácia finále Ligy majstrov
od 2007- organizácia každoročného medzinárodného NBC turnaja „A“ kategórie, odohraných už 13 ročníkov
2013- organizácia finále Ligy majstrov- muži ŽP Šport (2. miesto)
2017- organizácia finále Ligy majstrov- muži ŽP Šport (3.miesto)

Klubové úspechy:

  • 20-násobný Majster Slovenska družstiev mužov v rade od roku 2000
  • 24.3.2012 v Podbrezovej dosiahlo „A“ mužstvo najlepší výkon v histórií a ako prvý prekonali hodnotu 4000 zvalených kolkov výkonom 4070 bodov. Až do roku 2016 to bol neoficiálny svetový rekord na dráhach certifikovaných WNBA, keď tento výkon prekonal nemecký Zerbst 6.2.2016 v Straubingu hodnotou 4075.
  • Na medzinárodnej úrovni patria medzi najvýznamnejšie úspechy vynikajúce dve prvé miesta vo finále Ligy majstrov, či víťazstvo vo Svetovom pohári družstiev mužov. K tým najúspešnejším kolkárom u mužov, ktorí reprezentovali Podbrezovú, patria Vilmoš Zavarko, Ivan Čech, Milan Tomka, Radoslav Foltín , či ešte v súčasnej dobe hrajúci reprezentanti Jovan Ćalić, Daniel Tepša, Bystrík Vadovič a Erik Kuna. U žien boli niekoľko rokov stabilnými oporami Gabriela Kuchárová a Katarína Valigurová.

Svetový pohár:

  • víťaz Svetového pohára družstiev- Skopje (MKD) v roku 2010
  • prehľad umiestnení na Svetových pohároch od roku 2000 :

r.2000 – Bolzano (ITA) – 2.miesto

r.2001 – Viernheim (GER) – 6.miesto

r.2002 – Hunedoara (ROU) – 4.miesto

r.2003 – Přerov (CZE) – 4.miesto

r.2004 – Eppelheim (GER) – 4.miesto

r-2005 – Veľký Šariš (SVK) – 2.miesto / ženy – Podbrezová(SVK) – 4. miesto

r.2006 – Osijek (CRO) – 4.miesto

r.2007 – Gostyň (POL) – 3.miesto

r.2008 – Ritzing (AUT) – 6.miesto

r.2009 – Budapešť (HUN) – 6.miesto

r.2010 – Skopje (MKD) – 1.miesto / ženy – 7. miesto

r.2011 – Augsburg (GER) – 3.miesto

r.2012 – Augsburg (GER) – 3.miesto

r.2013 – Apatin (SRB) – 2.miesto

r.2014 – Koblach (AUT) – 5.miesto

r.2015 – Bačka Topola (SRB)- 3.miesto

r.2016 – Bolzano (ITA) – 2.miesto / ženy – 8. miesto

r.2017 – Blansko (CZE) – 3.miesto /ženy – 8.miesto

r.2018 – Zaprešič (CRO) – 4.miesto / ženy – 10.miesto

r.2019 – Ludwigshafen (GER) – 4.miesto / ženy – 6.miesto

Liga majstrov:

víťaz Ligy majstrov 2011 – Bad Langensalza GER

víťaz Ligy majstrov 2012 – Celje SLO

víťaz Ligy majtrov 2018 – Bamberg GER

prehľad umiestnení v Lige majstrov od roku 2002
r.2002 – Hunedoara (ROU) – osemfinále 9.-16.miesto
r.2003 – Bolzano(ITA) – 2.miesto
r.2004 – Hagenwerder (GER) – osemfinále 9.-16.miesto
r-2005 – Osijek (CRO) – štvrťfinále 5.-8.miesto
r.2006 – Hunedoara (ROU) – 2.miesto
r.2007 – Podbrezová (SVK) – štvrťfinále 5.-8.miesto
r.2008 – Zalaegerszeg (HUN) – 4.miesto
r.2009 – Koblach (AUT) – štvrťfinále 5.-8.miesto
r.2010 – Apatin (SRB) – osemfinále 9.-16.miesto
r.2011 – Bad Lagensalza (GER) – 1.miesto
r.2012 – Celje (SLO) – 1.miesto
r.2013 – Podbrezová (SVK) – 2.miesto
r.2014 – Straubing (GER) – štvrťfinále: 5.-8.miesto
r.2015 – Straubing (GER) – 3.miesto
r.2016 – Bamberg (GER) – 4.miesto
r.2017 – Podbrezová (SVK) – 3.miesto
r.2018 – Bamberg (GER) – 1.miesto

r.2019 – Zeprešić (CRO) – 2. miesto


Európsky pohár ženy:
r.2014 – Varaždin(CRO) – 5.miesto
r.2015 – Straubing(GER) – 1.miesto

Zisk medailí mužských družstiev:
Slovenská liga: 18 zlatých, 2 strieborné, 2 bronzové
ČS Interliga: 3 zlaté, 0 strieborné, 0 bronzové
Svetový pohár: 1 zlatá, 4 strieborné, 5 bronzových
Liga majstrov: 3 zlaté, 3 strieborné, 2 bronzové