Výsledky Majstrovstiev SR v kategóriách mládeže

Výsledky Majstrovstiev SR v kategóriách mládeže : TU


Dňa 11.6.2022 a 12.6.2022 sa uskutočnili na kolkárni v Podbrezovej Majstrovstvá Slovenska v kategóriach U12, U14, U18 – dorastenci.

V kategórii U12 žiaci sa stal Majstrom Slovenska v disciplíne jednotlivci a aj v kombinácii Masár Timotej z TJ Rakovice.

V kategórii U12 žiačky sa stala Majsterkou Slovenska v disciplíne jednotlivci a aj v kombinácii Bódiová Linda z KO FTC Fiľakovo.

V kategórii U14 žiaci sa stal Majstrom Slovenska v disciplíne jednotlivci Jakubov Hugo z TJ Tatran Spišská Nová Ves. V disciplíne kombinácia sa stal Majstrom Slovenska Bednár Patrik z ŠKK Trstená Starek.

V kategórii U14 žiačky sa stala Majsterkou Slovenska v disciplíne jednotlivci Sabová Šarlota z ŠK Železiarne Podbrezová. V disciplíne kombinácia sa stala Majsterkou Slovenska Frimová Sofia z KO Žarnovica.

V kategórii Žiaci-DVOJICE sa stali Majstrami Slovenska Masár Timotej a Mrázová Zuzana Anna z TJ Rakovice.

V kategórii Žiaci-DRUŽSTVÁ sa stali Majstrami Slovenska žiaci z družstva TJ Tatran Spišská Nová Ves v zložení Šubová Viktória, Jakubov Hugo a Mikolaj David Samuel.

V kategórii U18 dorastenci sa stal Majstrom Slovenska v disciplíne jednotlivcia aj v disciplíne kombinácia Knapp Damián z FTC KO Fiľakovo.