5.8.2017 PODBREZOVÁ

6.8.2017 POBEDIM

2.9.2017 PELHŘIMOV

3.9.2017 V.MEZIŘÍČÍ


18.6.2017 ŽP CUP U-14 PODBREZOVÁ
Kvalifikácia žiačky:
1.Michaela Kánová :377
2.Zuzana Lopušná :346
4.Naďa Poliaková :335
8.Daniela Mócová :323
9.Lucia Oszagyanová :311
16.Ema Viglaská :276
18.Zuzana Plavuchová :179

Play off:
1.Michaela Kánová
4.Naďa Poliaková
5. až 8.miesto
Zuzana Lopušná
Daniela Mócová
9. až 12.miesto
Lucia Oszagyanová

Kvalifikácia žiaci:
1.Filip Bánik :384
4.Andrej Balco :344
6.Jakub Jariabka :329
13.Sebastián Kaclík :253

Play off:
1.Filip Bánik
3.Jakub Jariabka
9. až 12.miesto
Andrej Balco


11.6.2017 TURAN CUP-2017 STARÁ TURÁ
Marek Švantner :540
Filip Bánik :512
Ivan Malček :457
Andrej Balco :490
Naďa Poliaková :530
Daniela Mócová :504
Michaela Kánová :473


MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIACI DRUŽSTVÁ - 2017 PODBREZOVÁ:
1.ŽP Šport Podbrezová II 1551 Poliaková,Mócová,Lopušná
2.ŠKK Trstená I 1531
3.ŽP Šport Podbrezová I 1520 Bánik F.,Kánová,Balco
4.ŠKK Trstená II 1389
5.ŠKK Trstená III 744
6.ŠK Modranka 696
7.Lokomotíva Vrútky 694
8.ŽP Šport Podbrezová III 682 Oszagyanová,Viglaská,Kaclík
9.FTC Fiľakovo 633
10.ŽP Šport Podbrezová IV 600 Jariabka,Plavuchová L.,Bánik M.

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIACI FINÁLE - 2017 PODBREZOVÁ:
1.Banas Samuel MKK Piešťany 290
2.Nesteš Lukáš TJ Rakovice 275
3.Bánik Filip ŽP Šport Podbrezová 269
7.Balco Andrej ŽP Šport Podbrezová 246

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIAČKY FINÁLE - 2017 PODBREZOVÁ:
1.Poliaková Naďa ŽP Šport Podbrezová 269
2.Mócová Daniela ŽP Šport Podbrezová 266
3.Babková Michaela Inter Bratislava 258
5.Kánová Michaela ŽP Šport Podbrezová 240
7.Viglaská Ema ŽP Šport Podbrezová 238
9.Lopušná Zuzana ŽP Šport Podbrezová 222
12.Oszagyanová Lucia ŽP Šport Podbrezová 181

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIACI KOMBINÁCIA - 2017 PODBREZOVÁ:
1.Benický Marián ŠKK Trstená 576
2.Nesteš Lukáš TJ Rakovice 551
3.Banas Samuel MKK Piešťany 548
4.Bánik Filip ŽP Šport Podbrezová 547
11.Balco Andrej ŽP Šport Podbrezová 485
20.Bánik Matúš ŽP Šport Podbrezová 210
22.Kaclík Sebastián ŽP Šport Podbrezová 202
24.Jariabka Jakub ŽP Šport Podbrezová 192

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIAČKY KOMBINÁCIA - 2017 PODBREZOVÁ:
1.Poliaková Naďa ŽP Šport Podbrezová 545
2.Mócová Daniela ŽP Šport Podbrezová 537
3.Babková Michaela Inter Bratislava 512
6.Kánová Michaela ŽP Šport Podbrezová 488
8.Lopušná Zuzana ŽP Šport Podbrezová 469
9.Viglaská Ema ŽP Šport Podbrezová 467
12.Oszagyanová Lucia ŽP Šport Podbrezová 432
19.Plavuchová Lucia ŽP Šport Podbrezová 198
21.Plavuchová Zuzana ŽP Šport Podbrezová 134

MAJSTROVSTVÁ BB-KRAJA DORASTENCI:
1. Švantner Marek ŽP Šport Podbrezová 583
2. Gallo Erik FTC Fiľakovo 553
3. Miháli Daniel FTC Fiľakovo 547
6. Malček Ivan ŽP Šport Podbrezová 510

MAJSTROVSTVÁ BB-KRAJA ŽIACI:
1. Bánik Filip ŽP Šport Podbrezová 266
2. Kľuka Róbert FTC Fiľakovo 224
3. Balco Andrej ŽP Šport Podbrezová 219
4. Bánik Matúš ŽP Šport Podbrezová 211
5. Jariabka Jakub ŽP Šport Podbrezová 199
6. Kaclík Sebastián ŽP Šport Podbrezová 191
7. Eremiáš Daniel FTC Fiľakovo 182
8. Kovács Patrik FTC Fiľakovo 169
9. Martinec Tomáš ŽP Šport Podbrezová 154

MAJSTROVSTVÁ BB-KRAJA ŽIAČKY:
1. Balogová Daniela FTC Fiľakovo 296
2. Kánová Michaela ŽP Šport Podbrezová 254
3. Mócová Daniela ŽP Šport Podbrezová 243
4. Poliaková Naďa ŽP Šport Podbrezová 230
5. Lopušná Zuzana ŽP Šport Podbrezová 217
6. Plavuchová Lucia ŽP Šport Podbrezová 216
7. Oszagyanová Lucia ŽP Šport Podbrezová 185
8. Mihaliová Bianka FTC Fiľakovo 181
9. Viglaská Ema ŽP Šport Podbrezová 177
10. Plavuchová Zuzana ŽP Šport Podbrezová 127


















































ŠTVORSTRETNUTIE 2016 Celkové poradie
Poradie družstiev:
1. Pelhřimov 2039,75
2. Podbrezová 1992,00
3. Pobedim 1948,25
4. Valašské Meziříčí 1935,50

Poradie dievčat:
1. Bulfánová Kristína Val. Meziříčí
2. Bagari Michaela Val. Meziříčí
3. Slamková Natália Podbrezová
4. Lopušná Zuzana Podbrezová
5. Čípová Paula Val. Meziříčí
6. Jankovičová Dominika Pobedim
7. Carvová Kateřina Pelhřimov
8. Kánová Michaela Val. Meziříčí
9. Olejníková Marie Val. Meziříčí
10. Směřičková Eliška Pobedim

Poradie chlapci:
1. Urban Jakub Pobedim
2. Kovář Michal  Pelhřimov
3. Švantner Marek Podbrezová
4. Urban Erik Pobedim
5. Škrampal Jan Pelhřimov
6. Bánik Filip Podbrezová
7. Rysl Tomáš Pelhřimov
8. Malček Ivan Podbrezová
9. Pitrák Lukáš Pelhřimov
10. Balco Andrej Podbrezová
11. Malíček Michal Pobedim
12. Dúška Lukáš Pelhřimov
13. Janů Jan Pelhřimov
14. Bánik Matúš Podbrezová
15. Kurtin Tomáš Val. Meziříčí



VÝSLEDKY TURNAJA VO VRÚTKACH


11.9.2016 o 10:00 TRSTENÁ
ODCHO O 6:45 DOM ŠPORTU KOLKÁREŇ

BALCO ANDREJ, BÁNIK FILIP,

BÁNIK MATÚŠ, MALČEK IVAN, ŠVANTNER MAREK,

JARIABKA JAKUB, MARTINEC TOMÁŠ, KACLÍK SEBASTIÁN,

MÓCOVÁ DANIELA,LOPUŠNÁ ZUZANA, POLIAKOVÁ NAĎA,

KÁNOVÁ MICHAELA,SLAMKOVÁ NATÁLIA, VIGLASKÁ EMA,

PLAVUCHOVÁ LUCIA,

dizajnovy prvok