13.9.2018 - Schôdza Obecnej ligy pred štartom sezóny 2018/2019

Prítomné družstvá: Šable, Bufeťáci, Atléti, Astra, Strojár, Bystrá, Pltník
Neprítomné družstvá: Oc. líšky, Perla, Kolkári

Schválené zmeny:

- počet hráčov štartujúcich v zápase sa mení z 6 na 4 hráčov. !
- štartovať v zápase sa povoľuje iba neregistrovaným hráčom (tj. v prebiehajúcej alebo celej minulej sezóne neodohral ligový zápas v kat. mužov alebo žien).
- hráči v dorasteneckom veku môžu nastupovať v OL, nemôžu však nastúpiť v ligových súťažiach dospelých (alebo opačne).
- 1. zápas začína o 15:00, 2. začína o 17:30 (prestávka 30 minút).
- hrá sa priebežne, na hráča sa čaká max. do najbližšej polhodiny (vedúci sú oboznámení).

- v zápase sa hrá o 14 bodov (12 za čiastkové súboje, 2 za celkový súčet).

Ostatné pravidlá sa nemenia ! ( hrá sa na 4 časti po 9 zápasov, tj.36 zápasov, boduje sa ako doteraz, možné 2 striedania v zápase, atď).

Rozpis tréningov aj prvých dvoch častí TU: ROZPIS OL2018_19verzia1.0.pdf

Štartovné sa stanovuje na sezónu 2018/2019 na 135 EUR, zaplatiť čiastku treba prvý týždeň súťaže.

Všetky zmeny jednohlasne odsúhlasené prítomnými zástupcami družstiev + Perla telefonicky.


Martin Kozák,
tel: 0905 635 628
mail: martinkozak92@gmail.com





3.9.2018

OZNAM !
Prosím záujemcov o štart v Obecnej lige na ročník 2018/2019 aby sa ohlásili na mail martinkozak92@gmail.com alebo na t.čísle 0905 635 628.
Predbežný termín schôdze je štvrtok 13.9.2018 na kolkárničke o 15:00.






29.5.2018 - konečné výsledky


Záverečný guláš je naplánovaný na piatok 25.5.2018 od 16:00 !
Prebehne aj ocenenie najleších družstiev, jednotlivcov atď.

Členovia všetkých družstiev sú srdečné vítaní !


16.5.2018 2.deň 1.kolo Play off


15.5.2018 1.deň 1.kola Play Off



10.5.2018 rozpis 1.kola play off
POZOR! menšia úprava na pozícií 3 a 4 (Budinský a Repka výmena, kôli lepšej dorážke)


2.kolo pokračuje vo štvrtok 17.5.2018 !!!






10.5.2018 kvalifikácia komplet


27.4.2018 - doplnený rozpis štartov !



19.4.2018 zoznam prihlásených účastníkov

1.Ľuboľ Bubelíny
2.Jaroslav Kršteník
3.Zdeno Kováčik
4.MIlan Štefánik
5.Svetozár Slivka
6.Ján Schaller
7.Milan Dziad
8.Jozef Tomenga
9.Stanislav Vais
10.Július Borláš
11. Richard Hudec
12.Tomáš Longauer
13.Jozef Bician
14.Ľubomír Niščák
15. Radoslav Kurty
16 Peter Zohn
17. Milan Kubove
18.Ján Michalčík
19.Miloš Fačko
20. Marián Strmeň
21. Ivan Balco
22.Ladislav Bizub
23. Martin Bizub
24.Robert Soliar
25. Jaroslav Romančík ml.
26. Jaroslav Romančík st.
27. Milan Srnka
28. Ján Jackuliak
29.Jozef Repka
30. Pavol Kuhnel
31. Radoslav Kupec
32. Róbert Žiak
33. Marek Vaňo
34. Milan Schusser
35. Marcel Adamčák



6.4.2018

Na turnaj jednotlivcov sa môžete prihlásiť na kolkárničke alebo na mail kozak@zelpo.sk..
Turnaj bude pripravený podľa počtu účastníkov, začínať sa bude kvalifikáciou na 60 Hz




16.3.2018 Preložené zápasy a dohrávky TERMÍNY:


16.4.2018 Bufeťáci - Astra 14:30
16.4.2018 Perla - Strojár 17:30
18.4.2018 Atléti - Bystrá 15:30
19.4.2018 Pltník - Strojár 15:30
23.4.2018 Pltník - Atléti 15:30
24.4.2018 Bystrá - Oc. líšky 15:30
25.4.2018 Strojár - Astra 15:30
2.5.2018 Bufeťáci - Šable 15:30


Od 2.5.2018 bude súťaž jednotlivcov, tradičný formát !
Viac info začiatkom apríla





24.11.2017: Doplnený rozpis na 3 a 4 časť: OL 3a4časť.pdf

12.10.2017 POZOR !!!

Mierne upravený rozpis na 1. a 2. časť TU :Obecná liga 2017-2018upr.pdf


14.9.2017 ROZPIS 1.časť TU:rozpis 1.cast.pdf


13.9.2017 STRETNUTIE PRED ŠTARTOM OBECNEJ LIGY
Na stretnutí vedúcich družstiev alebo ich zástupcov sa uznieslo niekoľko drobných zmien a dohôd pre nový súťažný ročník 2017/2018.
-počet hráčov v jednom týme zostáva 6
-su´ťaž bude mať formát ako poslednú sezónu a to 4 časti po 9 zápasov + po skončení turnaj jednotlivcov
- doručenie súpisiek osobne na kolkárničku alebo mailom na kozak@zelpo.sk do prvého zápasu
- doplnenie súpisiek možné do 31.12., s tým že doplnení hráči môžu nastúpiť od 3. časti súťaže
- čakacia doba je na začiatku zápasu 15 min (plati iba na hosťujúce družstvo)
- čakacia doba na hráča sa ruší ! (netreba sa spoliehať na štarty po pol hodine, môže sa hrať rýchlejšie) !!!
- rozpis zverejním zatiaľ do konca kalendárneho roka, tj.2časti







8.9.2017_ Termín schôdze sa stanovuje na stredu 13.9.2017 o 15:00 v priestore kolkárničky !!!















16.5.2017



11.5.2017


26.4.2017
Rozpis kvalifikácie na 60 Hz
Termín kvalifikácie je 9. - 10. mája.

19.4.2017
Zoznam prihlásených k 26.4.2017:
1.Tomáš Longauer
2.Dalibor Varholák
3.Dušan Uhrík
4.Ľubomír Niščák
5.Marián Kán
6.Stanislav Vais
7.Jozef Bician
8.Július Borláš
9.Richar Hudec
10.Michaela Kánová
11.Róbert Soliar
12.Radoslav Kupec
13.Milan Dziad
14.Jaroslav Kršteník
15.Ľubomír Bubelíny
16.Zdenko Kováčik
17.Svetozár Slivka
18.Ján Schaller
19.Milan Štefánik
20.Jozef Tomenga
21.Milan Kubove
22. Jaroslav Romančík ml.
23. Ivan Kaša
24. Pavol Lacko
25. Radoslav Staš
26. Ľubomír Turňa
27. Jaroslav Dilský
28. Hugo Záhradníček
29. František Komora
30. Jozef Repka
31. Martin Fačko
32. Erik Bauza
33. Pavol Kuhnel
34. Ján Šteller

18.4.2017

V termíne 4.4.- 15.4.2017


24.1.2017 - žiadosť KO (na písomné vyjadrenie na kolkárničke)
Zdravím.

Prosím predložiť vedeniu Obecnej ligy v Podbrezovej.

V jarnej časti tejto sezóny by sme potrebovali pomôcť vystužiť hráčmi naše družstvá – hlavne B a C.
Preto by sem radi použili aj hráčov z OL.

Žiadame o povolenie výnimky, aby títo hráči, ktorí pomôžu oddielu v jarnej časti, neboli posudzovaní ako registrovaní hráči a mohli naďalej hrať aj OL.
V tejto chvíli sa mi jedná o hráča Dalibora Varholáka, ale môžu pribudnúť aj iní, ktorí by odohrali nejaké zápasy v prípade potreby nasadenia v súťažiach SkoZ.

Za kladné vybavenie našej žiadosti vopred ďakujem.

S pozdravom

Pavol Kühnel
Manager Kolkárskeho oddielu
ŽP Šport Podbrezová a.s.

Tel: +421 48 645 3034
Fax: +421 48 645 3032
Mobil: +421 911 611 634
kuhnel.pavol@zelpo.sk
www.zpkolky.sk
ŽP Šport Podbrezová a.s., Kolkáreň 58, 976 81 Podbrezová



25.10.2016- Preloženie zápasov
Kôli sviatkom a plánovanej akcií sa prekladajú zápasy:
z 31.10.2016 na 11.1.2017 ! (Pltník-Oc.líšky a Strojár-Kolkári)
z 1.12.2016 na 12.1.2017 ! (Astra-Atléti a Oc.líšky-Bystrá)

20.9.2016- Schôdza OL
Na ustanovujúcej schôdzy nového ročníka bolo zúčastneních 8/10 prihlásených družstiev.

Najdôležitejšie body-
1, Schválenie termínu štartu ligy na 3.10- tréning, 10.10. liga
2, Schválenie modelu ligy na 4xkaždý s každým + Turnaj jednotlivcov
3, Pri rovnosti kolkov na dráhe sa body delia na 0,5:0,5 (zaniká pravidlo o lepšej dorážke)
4, Štartovné ostáva nezmenené a to 120EUR pri prvom štarte
5, Zápis o stretnutí vypisuje vždy domáce družstvo

Komplet rozpis je zverejnený v sekcií Rozpis zápasov.
http://www.zpkolky.sk/sport/zpkolky.nsf/page/Rozpis_zapasov





Sezóna 2015/2016
23.5.2016- fotografie z ukončenia OL 2015/2016

Víťazi v turnaji jednotlivcov


TOP 10 jednotlivcov dlhodobej súťaže- (5 hráčov chýba)

19.5.2016 finále


18:5.2016- 1.kolo play off





13.5.2016 - kvalifikácia jednotlivcov + rozpis Play off


06.05.2016


03.05.2016
Ukončenie sezóny, vyhlásenie a ocenenie najlepších družstiev a jednotlivcov (TOP10) spojené s posedením pri guláši sa uskutoční v piatok 20.5. na kolkárničke pri Hrone.

27.4.2016

6.4.2016
Zápasy zo dňa 19.04. ( Atléti : Perla a Astra : Bufeťáci) sa odohrajú v náhradnom termíne 9.5. 2016 (pondelok) !
4.2.2016
V sekcií Rozpis zápasov je vložené upravené Rozlosovanie súťaže, kedže zápasy 3.2. sa nemohli odohrať kôli výpadku elektriny. Zápasy sa presúvajú na pondelok 18.4.2016.
Do rozpisu boli doplnené aj výsledky jednotlivých, doteraz odohraných zápasov.
26.1.2016
V prípade akýchkoľvek postrehoch či nezrovnalostí v priemeroch, tabuľkách alebo zápisoch je najlešie napísať na kozak@zelpo.sk alebo osobne a vyriešim to obratom.
Ďakujem :)
10.12.2015
Zmena v rozlosovaní:
Zápas 10.2.2016 Atléti:Bystrá sa neodohrá o 17:30 ale o 14:30 a tak isto zápas Bystrá: Atléti 6.5.2015 sa presunie na 14:30. Súboj Atléti: Oceliareň sa odohrá namiesto 24.3. už 23.3. o 17:30.
8.10.2015
Výsledky budú zverejnené vždy ďalšie ráno po zápase cca. do 8:00.
Úvodnej schôdze 7.10. sa zúčastnili zástupcovia 9/10 družstiev v OL.
Súťaž v ročníku 2015/2016 bude mať jednu hlavnú zmenu a to ,že sa nebude hrať play-off ale iba jeden záverečný turnaj neregistrovaných jednotlivcov.
Registrovaným hráčom je ten hráč, ktorý je vyznačený v súpiske žltou farbou s písmenom "R". Takýchto hráčov môže za jedno družstvo v jednom zápase nastúpiť len jeden.
Rozpis je už zverejnený. Začína sa tréningami od 12.10.-15.10.
Súťaž začína 19.10.
K 21.10. boli všetky družstvá riadne zaregistrované a doručili súpisky
1.10.2015
Prihlásené družstvá:
1.Atléti- Krčma na Kráme
2.Oceľové líšky
3.Pltník
4.Strojár
5.Astra team
6.Bufeťáci
7.Oceliareň
8.Bystrá
9.Perla
10.Šable

Doručené súpisky: (21.10.2015 15:00)
1.Oceľové líšky
2.Astra
3.Atléti- Krčma na Kráme
4.Perla
5.Strojár
6.Oceliareň
7.Bufeťáci
8. Pltník
9. Bystrá
10.Šable

dizajnovy prvok